חברת איילה ומלון סוויטות רמון שבמצפה רמון מזמינים אתכם ל- 3 ימים ו- 2 לילות לחוויה ברוח המדבר.
החופשה המיוחדת מוצעת כל יום א'-ג' ומשלבת הליכות קלות בנוף המדבר, טיול ג'יפים וביקורים בחוות בודדים.

יום א': מפגש בצהרים בתחנה מרכזית באר שבע, משם ניסע בלווית מדריך אל הר הנגב.
בדרך נעצור לביקור באחת מחוות הבודדים הנמצאות בצידי כביש 40 , חוות הבודדים הוקמו במטרה לשמור וליישב את השטחים השוממים לאורך הדרך,
זהו מפעל ציוני של משוגעים לדבר שבעשר אצבעות יצרו פינות חמד התיישבותיות בלב המדבר. נבקר בחווה המתמחה בעשיית יין, גידול שכבר הנבטים השכילו לגדל בשל התנאים המיוחדים של האזור, נשמע על גידול גפנים בנגב, על הפקת יין וכמובן נטעם מהתוצרת המקומית.
לאחר מכן נמשיך אל הר מחייה– זוהי שמורת טבע חדשה בה ניתן להתוודע לעולם הקדום של הנוודים שצעדו ברחבי המדבר עם שיירות הגמלים.
הנוודים הקדמונים השאירו את חוויותיהם מהדרך בצורת חרוטות (ציורי) סלע כגון- יעלים, יענים, לוחמים וסמלי פולחן מהם ניתן ללמוד על עולם הרוחני והנוודי. נטייל במקום ונהנה מהתצפית המרהיבה אל רמת הנגב.
בתום הטיול נסיעה דרומה למלון סוויטות רמון שבמצפה רמון.
מלון באווירה משפחתית, אל מול נוף מכתש רמון, המלון מציע חדרים מרווחים ומפנקים, חדר אוכל ובריכת שחיה.

יום ב': לאחר ארוחת בוקר, נצא רכובים על גבי ג'יפים אל מסתורי מכתש רמון, נערוך טיול בן כשעתיים אל שכיות החמדה שיצר הטבע, נראה מחשופי אבן חול צבעונית, נבקר בעין סהרונים –מעין ששימש את הנוודים במסעותיהם, ונראה תצורות יחודיות למכתש כגון דייקים, כרבולות ועוד.
בתום הטיול חזרה למלון, המשך היום יוקדש לבילוי ומנוחה במלון או לטיול עצמי והיכרות עם מצפה רמון (במיוחד מומלץ רובע הבשמים).

 

יום ג': נתחיל את הבוקר מוקדם (לפני ארוחת בוקר) בטיול רגלי קל ונעים לאורך טיילת המכתש. במהלך הטיול יתגלה לעינינו המכתש הגדול במלוא תפארתו על שלל צורותיו וצבעיו. נחזור למלון לארוחת בוקר ואחריה נבקר במרכז מבקרים שהוסב בשנים האחרונות למרכז מבקרים על שם האסטרונאוט אילן רמון ולצד נופי המכתש והסבר על היוצרותו הוא עוסק בחלל וכל הקשור לטיסה אליו.
את החוויה המדברית נחתום בביקור במפעל של קוסמטיקה טבעית, נלמד על תהליך יצור הסבונים, מוצרי הספא ומוצרי הטיפוח.
בתום הביקור נסיעה חזרה לתחנה המרכזית בבאר שבע.

מחיר החוויה: 1250 ₪ לאדם.
החוויה כוללת:
הסעה הלוך חזור מתחנה מרכזית באר שבע
מדריך מקצועי
2 לילות על בסיס חצי פנסיון במלון סוויטות רמון
טיול ג'יפים (2 שעות)
כניסה למרכז מבקרים רמון
ביקור בחוות בודדים